Limanbet Para Çekme İşlemi

Limanbet sistemi üzerinde oynadığınız oyunlar ile yatırmış olduğunuz tutarı katlayarak paranıza para katabilirsiniz. Üstelik Limanbet tarafından sağlanmış olan para çekme işlemleri sayesinde de hızlı ve güvenilir bir şekilde kazanmış olduğunuz paralara sahip olabilirsiniz.
Limanbet sistemi üzerinde Banka havalesi seçeneğiyle birlikte çekeceğiniz para çekiminde en az 100 TL çekmeniz gerekmektedir. Limanbet sisteminden istediğiniz gün istediğiniz saatlerde para çekim talebi verebilirsiniz.

limanbetKendi hesabınız üzerinden para çekme emri verdiğiniz taktirde hesabınızdan çekim talebi oluşturduğunuz tutar düşülerek çekim işlemine konulacaktır. Para çekim işleminde vermiş olduğunuz bilgilerde bir eksiklik ya da yanlışlık yok ise çekmiş olduğunuz tutar en geç 1 (bir) gün içerisinde hesabınıza yatırılacaktır. Para çekim işlemlerinizde verilen bilgilerde tutarsızlık var ise işlem iptal edilerek çekmek istediğiniz tutar hesabınıza geri aktarılacaktır. Bazı durumlar da ise para çekim taleplerinizi veremeyebilirsiniz. Bu durumlar eğer hesabınıza tanımlı bonus şartı bulunuyorsa, yatırmış olduğunuz paranın tümünü kullandıysanız çekim talepleri oluşturabilirsiniz.
Limanbet sistemi üzerinde para çekim talebi oluştururken vermiş olduğunuz bilgiler, sistemimize üye olurken vermiş olduğunuz bilgiler ile aynı olup farklı kişi bilgilerinin girildiği ya da bilgilerin tutarsız olduğu anlaşılırsa para çekim işleminiz iptal edilecektir.
Limanbet, para çekim işlemlerinde herhangi bir belge ya da bilgi isteme hakkını her zaman saklı tuttuğundan bazı işlemlerde sizlerden farklı bilgiler isteyebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir